کد عضویت در کلاس های نیمسال اول سالتحصیلی 1399-1400

به اطلاع دانشجویانی که تاکنون موفق به ورود به کلاسهای مجازی و آنلاین خود نشده اند میرساندکه این دانشجویان  جهت عضویت در کلاسهای مربوطه - کد عضویت مربوط به کلاس خود را از لیست زیردانلود و در قسمت درج کد عضویت در سامانه سما لایو کپی نمایند.

1- دانشجویان لازم است دروس موجود در سامانه هما وای خود را با سامانه سمالایو حتما بررسی و مطابق برنامه انتخاب واحد خود در کلاس های مجازی شرکت نمایند.

2- شرکت در کلاس های مجازی و یا عضویت در آنها به معنای انتخاب واحد دروس نبوده و گاها ممکن است دانشجویان در کلاسی خود را عضو کرده باشند که آ درس را انتخاب واحد و اخذ نکرده باشند.

3- عدم حضور در کلاس های آن لاین به معنای غیبت غیر موجه لحاظ شده و باعث حذف درس میگردد.

لینک دانلود فایل کد دعوت به کلاسهای نیمسال اول سالتحصیلی 991- لطفا کلیک کنید-

2 نظر

 1. SabaSabasays:

  سلام .خسته نباشید اقای شهابی در خصوص درس کارورزی ۱ دوستانی که با استاد مهدی میرزایی دارند استاد گفته که این دوهفته دانشجو ها به محل کارشون مراجعه کنند گویا خودشونم کسالت دارند اگر بشه که شما با استاد صحبت کنید درس بصورت غیر حضوری باشه برا سلامتی استاد و دانشجوها بهتره چون همه از همدان تشریف نمیارن ضمن اینکه قرنطینه سراسری هست و همه باید رعایت کنند تکلیف غیرحضوری مثل دروس مدنی ۷ و اجرای احکام بده ایمیل کنیم براش. ممنون میشم اگر لطف کنید پاسخ بدین

  • مدیر سایتحمیدرضا شهابی(sepehr77) :

   ضمن عرض سلام و تشکر خدمت شما دانشجوی گرامی با توجه به اینکه قوانین حاکم بر دروس عملی با دروس نظری متفاوت بوده و همچنین با توجه به تاکید بر برگزاری کلاس های عملی به صورت حضوری از جانب دانشگاه جامع علمی کاربردی متاسفانه برگزاری کلاس های عملی همچون کارورزی به صورت آن لاین وجود ندارد.اما سعی بر این هست که زمان بندی به صورتی انجام گیرد که حداقل افراد ممکن در محل حضور داشته باشند.

 2. حسن کریم پورحسن کریم پورsays:

  شرکت درکلاس